Karate IDSK
2019. november 06. szerda, 07:33

Elismerés a Neumann Karate IDSK sportoló/kutató diákjainak

Résztvevők: Kutatói munkát végzett diákokon kívül Magyarország vezető kutatói és a tudományos élet szereplői vettek részt az idei összejövetelen. A professzorok, akadémikusok, egyetemisták és középiskolai diákok mind különböző tudományterületeken dolgoztak és értek el eredményeket.

A résztvevők felfigyeltek az iskolánkban működő komplex tehetséggondozó programban résztvevő sportoló diákjaink munkájára és eredményeire. Megjegyezték, hogy "Ez bizonyíték arra, hogy pusztán egy szakterületen tevékenykedni, vagy kutatást végezni nem lehet eredményesen, hacsak nincs rálátásunk a többi tőlünk akár távolabb álló szakterületekre is" (Z.G.).

Kiemelkedő eredményeik elismeréseként, a konferencia résztvevői mind a három Neumann-os kutató diákot beválasztották a Kutató Diákok Mozgalmának elnökségébe (ezzel iskolánk sajátos rekordot döntött, megelőzve számos neves iskolát):

Elnök: Szladek Máté

Tagozatvezető helyettesek: Pénzes Anna és Fliegl Márk

Tehetséggondozó tanár: Orbán Sándor

További versenyeredmények...

 

* * * * * * * * * * * * * *

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
<<  Június 2024  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Dokumentumok

Galéria

Képek