Országos első díj
2016. március 11. péntek, 08:38

Nagy sikert értek el tanulóink a Junior Achievement Magyarország Alapítvány által meghirdetett versenyen. Idén Magyarország is csatlakozott a Társadalmi Innovációs Versenyhez, egy már sikeresen működő nemzetközi programhoz.

 nnn2

Iskolánk diákjai: Szubally Brúnó, Fejes Jennifer, Kun Krisztián és Jakab Szonja a Read the Voices Csapat tagjaiként Farkas István József tanár úr mentorálásával bejutott a legjobb 20 csapat közé, majd a további válogatáson a legjobb három csapat közé is bekerültek a zsűri értékelése szerint.
A legjobb három csapat bemutatója alapján az országos döntőben elnyerték az első helyezést!
Sikerükkel ők képviselhetik Magyarországot a nemzetközi döntőben.

innov1 innov2 szofelho innovacios verseny

 

A verseny kezdeményezés célja, hogy a diákok gyakorlati példákon keresztül ismerkedjenek meg a társadalmi vállalkozás, innováció fogalmával, majd saját ötletüket fejlesztve segítsünk nekik úttörőkké válni a társadalmi problémák leküzdésében.

A Read the Voices csapat nyertes projektje a hallássérültek mindennapi kommunikációját segítő jelelő - applet fejlesztése, ami egy android programozási nyelven megírt alkalmazás.

Gratulálunk a sikerhez!

 

 

* * * * * * * * * * * * * *

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
<<  December 2023  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Dokumentumok

Galéria

Képek